• Home For Sellers For Buyers Selling Leads Products Suppliers Buyers Buying Leads My Account  
  Search:


  Nasıl Üye Olurum
  MegaDünya- Dünya Ticaretine Buradan Başlayın

  Dünya Ticaretine MegaDünya ile Başlayın!

  Dünya Ticaretine Nasıl Başlarım?

  Nasıl MegaDünya Üyesi Olurum?

  MegaDünya'ya kayıtlı şirketler arasında yer alabilmek için portalımıza ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir. Çok kısa sürede üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra online B2B platformumuz üzerinden Şirketinizin tanıtımını yapabilir, Ürünlerinizi ve İlanlarınızı Dünya çapında yayınlamaya başlayabilirsiniz. Hemen portalımıza ücretsiz olarak üye olmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

  ÜCRETSİZ ÜYE OL

  Ücretsiz olarak üyeliğinizi tamamladıktan sonra dilerseniz bir Gold Member olmak ve avantajlarından yararlanmak için mevcut üyeliğinizi Gold Member'a yükseltebilirsiniz. Gold Member ürününü, Paypal™ üzerinden online olarak Kredi Kartınız ile veya Paypal™ bakiyeniz ile satın alabileceğiniz gibi Banka Havalesi seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde bir bilgilendirme e-postası alacaksınız. Ayrıca eğer portalımıza üye değilseniz ve doğrudan Gold Member olarak üye olmak isterseniz aşağıdaki butona tıkladıktan sonra ilgili adımları izleyerek online ödeme ile Gold Member üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  GOLD MEMBER OL

  Dilediğiniz seçenek ile ödemenizi gerçekleştirdikten sonra işlem bilgileriniz satış departmanımızca kontrol edilir ve ardından fatura ile İGEME (İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi) 'nin size sunduğu %70 oranında teşvik desteğinden yararlanabilmeniz için gerekli EKD-2 ve EKD-3 formu ve bilgilendirme amaçlı EKD-1 dökümanı adresinize gönderilir.

  Bu aşamadan sonra şirket profilinizin doğrulanması için kayıt esnasında vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden tarafınızla irtibata geçilir. Şirket profili doğrulaması aşamasında şirketinizin ticari sicile kayıtlı ünvanı, yetkili kişi ve tüm iletişim bilgileri tarafımızca kontrol edilir, gerek görüldüğünde ilgili belgeler tarafınızdan talep edilir.

  Talep edilen belgeler eksiksiz olarak tarafımıza sunulduktan sonra, şirket profili doğrulama süreci 3 ila 15 iş günü içerisinde tamamlanır ve Gold Member hesabınız aktif hale getirilir. Sunulan belgelerde eksiklik ve/veya yanlışlık olması gibi durumlarda;

  .  • Gerekli belgeler tarafımızdan düzenlenip tekrar işleme konulmaktadır.Bunun için ek hizmet bedeli talep edilmemektedir.
     • Gold Üyelik başvurunuzu iptal edebilirsiniz, bu durumda tarafımızca belirlenecek hizmet bedeli ödemiş olduğunuz tutardan düşülerek hesabınıza iade yapılmaktadır.

  Gold Member olmak için Gerekli Belgeler Nelerdir?

  Şirket Türü Gerekli Belgeler
  A.Ş veya Ltd. Şirketi • Eğer yetkili kişi şirket sahibi veya üst düzey yetkili değilse; Yetki Belgesi
  • Faaliyet Belgesi / Sicil Kayıt Sureti
  • İmza Sirküleri
  • İşyerine ait Telefon Faturasının Kopyası
  Kollektif veya Komandit Ortaklık
  veya Dış Ticaret firması
  • Faaliyet Belgesi / Sicil Kayıt Sureti
  • İşyerine ait Telefon Faturasının Kopyası
  Şahıs Şirketi • Faaliyet Belgesi / Sicil Kayıt Sureti
  • İşyerine veya kişiye ait Telefon Faturasının Kopyası

  İletişim:

  Adres(Merkez Ofis):

  MegaDunya.com  E - Ticaret

  Sorumlu Kişi: Savaş Yalçın

  Bahçelievler mahallesi.Aydın sokak.Günday Ap.5/4 pk.55070

  İlkadım, / Samsun / Türkiye

  Tel  : (90) 362 - 239 04 50

  Faks: (90) 362 - 239 04 50


  Top Searches


  Copyright © 2007-2013 . Megadunya.com. Web Design & Development MegaDunya.com